BIM Forum Vilnius 2015

Kasmetinio UAB “Intelligent BIM Solutions” renginio “BIM Forum Vilnius 2015”, įvykusio 2015 m. vasario 4 d. tema – BIM technologijos statybų proceso valdymui. Čia galite peržiūrėti forumo pranešimus bei atsisiųsti pranešimų skaidres.


Skaitmeninė statyba Lietuvoje

Renginį BIM Statybos Forumas pradėjo VšĮ Skaitmeninė Statyba direktorius Dalius Gedvilas, pristatydamas skaitmeninės statybos Lietuvoje iniciatyvas, patirtis ir perspektyvas.


Ko reikia sėkmingam BIM įgyvendinimui statyboje? Kaip tai veikia?

Pranešimo metu pristatyta Intelligent BIM Solutions sukaupta ir apibendrinta Lietuvos statybos įmonių patirtis ir pastebėjimai diegiant BIM technologijas, suformuluotos išvados – ko reikia sėkmingam BIM įgyvendinimui statyboje Lietuvoje.


Inovatyvi projektų valdymo metodologija “Location Based Management Trimble, Vico Office

Forumo metu pristatyta inovatyvi statybos projektų valdymo metodologija  “Location Based Management”.

Ši metodologija skiriasi nuo kritinio kelio ir kritinės grandinės metodologijų. Planavimas, darbų grafikas bei jų kontrolė grindžiama be tik užduočių ir resursų plavavimu, bet ir darbų atlikimo vietos kriterijais.

Tyrimai rodo, kad naudojant šią statybos valdymo metodologiją galima optimizuoti projekto vykdymo terminus net iki 20 %!


Statybos tiekimo grandinės valdymas

Svečias iš Suomijos – Sampo Oksama, Tekla Corporation pristatė pasirengimo statybai ir statybos tiekimo grandinės valdymo procesus.


BIM technologijos statybos aikštelėje

Antruoju pranešimu buvo pristatyti statybos darbų planavimo ir kontrolės statybos aikštelėje procesai.


 Praktinio BIM taikymo statyboje pavyzdžiai

Forumo metu BIM projektų vadovas Jouni Ojala pristatė praktinę patirtį, vykdant BIM projektus.

Vienas iš pristatomų projektų: verslo centro “OP-Pohjola Vallila” statyba. Verslo centras “OP-Pohjola Vallilla” 2015 metais pastatytas Helsinkyje (Suomija).  Bendras pastato plotas yra apie 58.000 kv.m., iš jų renovuoto ploto – 30,000 kv.m. Pastate yra 4 požeminiai aukštai ir 7 – antžeminiai.

BIM Forum 2019 Bilietai