Geonovus: BIM field / ACCESS
Stende bus pristatytos dvi darbo eigos:
Trimble Access (lauko programinė įranga, turinti galimybę valdyti įvairiausią Trimble matavimų įrangą bei gebanti atvaizduoti ir panaudoti skaitmeninius 3D brėžinius ir kitą projektinę medžiagą) + Trimble Business Center (biuro programinė įranga priimanti įvairiausius failų formatus, juos apdorojanti į tarpinę ar galutinę medžiagą ar įvairiausias ataskaitas.) statybai pagal BIM.
Skaneris Trimble TX8 + Trimble RealWorks (modulinė biuro programinė įranga, turinti tikslaus modeliavimo įrankių, automatinių statinio elementų atpažinimo funkcijas, talpyklų kalibravimo, grindų lygumo automatinės analizės įrankius).
Stende taip pat bus pristatytas unikalus skanuojantis 1“ tacheometras ir fotogrametrinės sistemos Trimble SX10 su 10.1“ instrumentų valdikliu.
Geonovus: Dronai statybų aikštelėje
DJI Enterprise dronai - profesionalūs bepiločiai orlaiviai naudojami aerokartografijoje, inspektavimui, monitoringui, inventorizavimui ir kitose srityse.
Dronai ypač naudingi, kai reikia gauti konkrečios vietovės aukštos rezoliucijos ortofotografinę nuotrauką, užfiksuoti žemės paviršiaus modelį ar sudaryti pastatų 3D modelius. Ortofotografinėse nuotraukose ir sugeneruotuose trimačiuose taškų masyvuose galima atlikti tikslius atstumų, plotų ar tūrių skaičiavimus. Toje pačioje vietovėje atlikus skrydžius periodiškai galima vykdyti statybvietės monitoringą kaip keitėsi situacija laiko periode.
ALTO 4.0
ALTO 4.0 yra skaitmeninio vertinimo ir sprendimų įmonė, kurianti procesų skaitmeninimo pridėtinę vertę pramonės įmonėms. ALTO 4.0 siūlo keletą geriausių BIM verslo valdymo įrankių statybų pramonėje, leidžiančių supaprastinti savo procesus ir sutelkti dėmesį tik į veiklą, kuriančią pridėtinę vertę. Konferencijos metu bus pristatomi du sprendimai:
Alto Statybų ERP
Sukurta generaliniams rangovams, „Alto Construction“ yra viso ciklo BIM ERP (Įmonės išteklių planavimo) sistema, užtikrinanti supaprastintą verslo proceso vykdymą, efektyvų informacijos pasikeitimą tarp rangovų ir gamintojų ir geresnį sprendimų priėmimą remiantis pagrindinių verslo procesų apžvalga realiu laiku.
Alto Exchange
Keitimosi informacija platforma/ sistema, sukurta pagerinti komunikaciją ir sumažinti administracinę naštą, susijusią su duomenų pasikeitimu ir ataskaitų teikimu tarp projektų vadovų ir subrangovų.
Trimble Mixed Reality
Stende susipažinsite su naujausiais mišriosios realybės (Mixed reality) sprendimais. Pamatykite, kaip skaitmeniniai statybų objektai perkeliami į realų pasaulį naudojant naujausias technologijas Trimble Connect, Trimble XR10 su Microsoft Hololens 2 ir Trimble SiteVision.
Mišri realybė leidžia realaus pasaulio objektus sujungti su skaitmeniniu turiniu interaktyviai realiu laiku - lengviau interpretuojama fizinė bei skaitmeninė informacija ir jų erdviniai ryšiai.
Trimble Connect
Susipažinkite su bendradarbiavimo aplinka, kur projekto dalyviai gali laisvai dalintis ir valdyti visą su projektu susijusią informaciją: dokumentus, nuotraukas, brėžinius ir 3D modelį visose projekto stadijose: projektavimo, statybos bei eksploatavimo.
Stende taip pat bus pristatytas Trimble Connect panaudojimas statybose. Programinės įrangos papildinių pagalba, galite nuotoliniu būdu fiksuoti atliekamų darbų/elementų statusą ir šią informaciją susieti su Tekla Structures sukurtu darbų atlikimo grafiku. Šių programinių paketų sąsaja padeda ypač efektyviai sekti atliekamus darbus ir analizuoti planuotų ir faktinių darbų atlikimo trukmes. Parodysime, kaip paprastai išspręsti atliktų darbų (per laikotarpį), planuojamų darbų (laikotarpiui) ataskaitų kūrimą.
Klojinių ekspertai Doka Lietuva
Klojinių sistemų ir BIM programų integracija. Specialių įrankių, padedančių valdyti projekto procesus, pristatymai. Būdai pagreitinti betonavimo darbus, optimizuoti medžiagas ir efektyviau dirbti. Įvairūs klojinių sprendimai virtualioje realybėje. Stende galėsite susipažinti su:

• “Concremote” betono stiprio matavimo įranga.
• “Contakt“- naudojama planuojant, organizuojant ir kontroliuojant statybos procesą, medžiagas ir personalą.
• “Smart pouring” programa, skirta statybvietėms. Ji užtikrina puikią betono tiekimo grandinę ir padeda išvengti netinkamo betono panaudojimo konstrukcijose.
• “Easy Formwork Planner” klojinių projektavimo programa, skirta mobiliesiems įrenginiams. Vartotojas gauna detalų klojinių planą, 3D modelį ir reikalingos įrangos sąrašą.
• „Doka AR-VR-App“- naudojant šią programą, sudėtingi klojinių sprendimai gali būti perteikti virtualioje 3D aplinkoje.

Solibri
Stende susipažinsite su Solibri ir pamatysite pavyzdžius, kaip Solibri produktai naudojami praktikoje. Teisingi projekto komandos įrankiai užtikrina sklandžią darbo eigą bei kokybę visu statybos projekto metu.

Su Solibri Site galima peržiūrėti ir komentuoti statinio modelius tiesiogiai statybvietėje, turėti tikslius medžiagų kiekius bei surinkti kitus Jums reikalingus duomenis apie elementus, susikurti savo klasifikaciją statybvietėje, planuojant darbus ar juos tikrinant.

Solibri Office turi visas Solibri Site siūlomas funkcijas bei projekto kokybės tikrinimo funkcijas: susikirtimų nustatymą bei valdymą, atskirų projekto dalių ir kompleksiško modelio patikrą. Loginis algoritmas analizuoja įkeltą statinio modelį bei nustato trūkstamas modelio dalis bei komponentus.

BEXEL Manager
Lankytojai galės išbandyti bei susipažinti su programine įranga BEXEL Manager, jos funkcijomis, 4D bei 5D projektų simuliacijomis.

Didžiausias programinės įrangos pranašumas – automatizuotas projekto įgyvendinimo grafiko bei biudžeto sudarymas. Kitos BEXEL Manager funkcijos: planavimas, kainų nustatymas, statybų ir progreso kontrolė, turto valdymo procesas.

Pamatysite, kaip BEXEL Manager naudojamas diegiant BIM visame pasaulyje tokiuose įvairiuose projektuose kaip ligoninės, gyvenamieji kompleksai, komerciniai centrai, sporto renginių vietos ir stadionai, metro, tuneliai, keliai, geležinkeliai ir kt.

Tekla Structures
Stende susipažinsite su šiuolaikiniais įrankiais, skirtais konstrukcijų modeliavimui. Tekla Structures suteikia galimybę sukurti itin detalius modelius, todėl potencialios problemos išsprendžiamos prieš pradedant statybos darbus. Itin tikslus kiekių ir gaminių užsakymas ženkliai paspartina statybos procesą.

Stende taip pat susipažinsite su pointcoud (taškų debesies) pritaikymo galimybėmis modeliuojant as-built (kaip pastatyta) konstrukcijas. Turint esamos situacijos modelį galima tiksliau susiplanuoti darbus rekonstruojamiems objektams bei įvertinti naujai statomų objektų statybų progresą.

Daugiau informacijos apie kitus stendus jau netrukus.